Rodinná villa - vonkajší krytý bazén, vnútorný bazén, fínska sauna, parná sauna, záhrada so zavlažovaním, pozemok 2105m2, totálne súkromie

dohodou

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Prebúdzate sa do korún stromov, ranné chvíle si vychnutnávate v presvetlenej jedálenskej časti, obed s rodinou v rozsiahlej zelenej záhrade a relax vo vode počas celého roka vo vnútornom, aj vonkajšom bazéne. Idylka, ktorú si môžete dopriať v obci Kráľová pri Senci.

Dom, ktorý ponúkame na predaj, bol navrhnutý ako dvojgeneračný. Je prispôsobený tak, aby poskytoval dostatok možností pre dve rodiny, prípadne jednu väčšiu. Môže sa tak ľahko stať miestom, kde v nádhernom prostredí spolu nažívajú dve generácie. Dispozíciu je možné i zjednotiť.

O súkromie sa nemusíte obávať. Obe časti domu majú vlastnú kuchyňu, kúpeľňu či spáľňu. Kuchyňa je dostatočne veľká aj pre náročnejšie kuchárky, od jedáľne ju delí barový pult. Aj preto vie táto rodinná vila bez problémov privítať väčší počet ľudí.

Pýši sa rozlohou 366 m2 a vonku ju sprevádza výsadba lesných stromov na pozemku o výmere 2105m2. Jej obyvatelia sa cítia ako v lese s dostatočným odstupom od susedov. Výhľad z ktoréhokoľvek okna vám vždy dopraje živú prírodu.

Veľká záhrada, záhradný domček, gril, krytý bazén a presklená terasa sa ľahko premenia na miesto príjemných spoločných chvíľ. Tie si môžete dopriať aj vo wellnesse s menším bazénom, fínskou a tiež parnou saunou, a posiľňovacím zariadením pre aktívnejších. Áno, to všetko na jednom mieste u vás doma.

Veľká časť zariadenia v dome je z pravého dreva, drevené sú podlahy, okná i dvere. V obývačke sa pohodlnne usadíte pri živom ohni v krbe. Zľadiť interiér so spoločnými priestormi tak, aby mal každý svoje súkromie, nie je jednoduchá záležitosť. Pri tomto dome však môžeme povedať, že sa to podarilo. Spoločné priestory ako veranda a wellness svojím umiestnením umožňujú užívať si tento priestor každému obyvateľovi domu, ako mu práve vyhovuje.
Pohodlný život so všetkým, čo k nemu potrebujete na jednom mieste s vašimi blízkymi. To vám vie dať váš nový domov.

Lokalita

Názov obce Kráľová pri Senci nie je náhodný - v minulosti to bolo obľúbené miesto šľachtického rodu Pállfyovcov, po ktorých tu ostal barokový most funkčný dodnes. Doprajte si prechádzku či jazdu na bicykli po oboch stranách rieky, na ktorých sa dedinka rozkladá. V hlavnom meste ste do 20tich minút.

Základné info :

Výmera doomu : 366m2
Výmera pozemku : 2105m2
Kolaudácia : 1998
Hodnota znaleckého posudku : 505.000 €

CENA BUDE URČENÁ DOHODOU.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

Nehnuteľnosť - detaily:

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
8
Podlahová plocha:
366 m2
Plocha pozemku:
2105 m2
Balkón:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Mesačné náklady:
295
ID inzerátu:
215J

Výhody nehnuteľnosti:

Tech. informácie

- konštrukcia : tehla 38 wienerbeger, termofasádna omietka

- strecha : škridla bramac. zateplená minerálnou vlnou 

- kúrenie : 2 x plynové kotle so zásobníkmi

- odkanalizovanie : žumpa

- internet : t-com

Vybavenie

- vnútorný a vonkajší bazén

- sauna 2 x ( parná a suchá )

- vybavená kuchyňa

- vstavané skrine a šatníkové skrine

- záhradný domček

- priestranná záhrada

- 3 x kúpelňa s WC, 5 x WC

Lokalita nehnuteľnosti:

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Kráľová pri Senci
Ulica:
Kráľová

Maklér:

makler
.Johnstad.
0940505656
petko-ZVNC-johnstad.sk

Naposledy navštívené:

S prácou Vašej realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní – v krátkom čase Ste doporučili spoľahlivého nájomníka, všetky obhliadky boli z Vašej strany personálne zabezpečené a na základe nášho vlastného želania nemuseli sme pri obhliadkach byť fyzicky prítomní – všetko bolo Vašou kanceláriou zabezpečené, vrátane vypracovania nájomných zmlúv. Vami doporučený nájomník doposiaľ vystupuje ako spoľahlivý a nekonfliktný voči ostatným susedom čo si veľmi ceníme.
S priateľským pozdravom. Juraj, BA